Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego

Projekt Dobry Start

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

PFRON

Działania dofinasowane
z Budżetu Państwa

Stowarzyszenie
na Rzecz Szkolnictwa
Specjalnego

Dofinansowanie projektu Pomoc Ukrainie

Dofinansowanie projektu Dobry start

Dofinansowanie projektu VIII Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych

Dofinansowanie projektu Wczesne Terapie

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Dofinansowanie projektu

Projekt Dobry Start

Biegojazda


Deklaracja zgodności

Partner Biegojazdy PressGlass


Biegojazda


Fundacja Grupy PKP

Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe

1% podatku

BIP biuletyn informacji publicznej
liczba odwiedzin: 3559969
strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
SOSW Tczew

RAMOWY PROGRAM
XVIII Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych
2022




3 października 2022r.

Hotel na Kaszubach:
Przyjazd uczestników,
Warsztaty artystyczne dla uczestników od godz. 12:00
     -Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
     -Sesja zdjęciowa.
     -Zajęcia muzyczno- rytmiczne.
     -Zajęcia rekreacyjno-sportowe.
     -Zajęcia choreoterapii.
Tczew od godz. 11.00
Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1

     -Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
Tczew:
Stare Miasto, Bulwar nad Wisłą
     godz. 10.00-12.00 Happening

4 października 2022r.

Hotel na Kaszubach:
Warsztaty artystyczne dla uczestników w godz. 9.00-13.00
     - Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
     - Zajęcia muzyczno- rytmiczne.
     - Zajęcia rekreacyjno-sportowe.
     -Zajęcia choreoterapii.
Tczew od godz. 10.00-13.00
Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1

     -Tworzenie elementów małej scenografii- techniki różne.
Tczew, Sala Centrum Kultury i Sztuki ( ul. Kard. Wyszyńskiego 10)
     godz. godz. 17:00 Uroczyste otwarcie Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych
     godz. godz. godz. 17:15 Prezentacje sceniczne
     godz. godz. godz. 18:00 Koncert Zespołu CEREMONIALNI

5 października 2022r.

Tczew: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1 i Centrum Kultury i Sztuki 10:00-12:00
     Zajęcia plastyczne.
     Zajęcia choreoterapii.
Sala Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Wyszyńskiego 10):
     godz. 09.30-15.30 Prezentacje sceniczne.
Hotel na Kaszubach:
     godz.17.00 Biesiada Kaszubska,
     Wieczorne warsztaty artystyczne z animatorami.

6 października 2022r.

Tczew: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Grunwaldzka 1 i Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
Warsztaty artystyczne dla uczestników w godz. 10:00-12:.00:
     Zajęcia plastyczne -techniki różne.
Tczew:
Sala Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Wyszyńskiego 10):
     godz.10.00-12.45 Prezentacje sceniczne
     godz. 16.00 Koncert Finałowy.
     Występ grupy „Teatrzyk ze Stumilowego Lasu”

7 października 2022r.

Podsumowanie projektu.
Zajęcia rekreacyjne.
Wyjazd uczestników.



Program prezentacji scenicznych
XVIII Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych
(sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki ul. Kard. Wyszyńskiego10, Tczew)


Wtorek (Tuesday), 4 października 2022r.

17.00 Uroczyste otwarcie
17:15 Stanisławki "Kopciuszek"- Dom Pomocy Społecznej, Stanisławie
17:30 Na ostatnią chwilę "Makowa Panienka" Dom Pomocy Społecznej, Skwierzyna
17:50 Teatr Plastyczny Sen "Bomby w ciszy" Wojewódzki Dom Kultury, Kielce
Koncert Gwiazdy CEREMONIALNI

Środa (Wednesday), 5 października 2022r. ( wstęp wolny)
9:30 Orioni "Ostatni liść" - Zestafoni, Gruzja
9:50 Adakavas Theatre Rag Baby- Ann "Światło dobroci"- Adakavas, Litwa
10:10 Grupa Teatralna Wizja "Odkupienie" Dom Pomocy Społecznej, Machowina
10:30 Narcyz "Między jawą a snem" Warsztaty Terapii Zajęciowej "O uśmiech dziecka" Trzebnica
10:50 Kworce " Legenda o Jakubie i Annie"- Dom Pomocy Społecznej, Gdańsk
11:10 Grupa Teatralna Ignaców "Nasz wspólny świat" Zespół Szkół Specjalnych, Ignaców
11:30 Korczakowskie Skrzaty "Deszczowy świat" Dom im. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna, Gdańsk
11:50 Vladimir Nazor Centre "Tęsknota" -Sarajewo, Bośnia i Hercegowina

Przerwa
13:00 A może… " Jedziemy na teatry" Fundacja Sprawni Inaczej, Gdańsk
13:20 GRiM "Spójrz głębiej" Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Szymanowie
13:50 Theatre Studio Smile "Przygody biedronki i jej przyjaciół"- Raseiniai, Litwa
14:10 Klamka "Zimowa opowieść" Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Wronie
14:30 Figiel "Powstanie świata"- PSONI, Łęczna
14:50 Pracownia "Pory roku" Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Św. Mikołaja, Koło
15:10 Idnina " MIłość to szczególny prezent" - Skopje, Macedonia
15:30 Zerniatko "Wojna i pokój"- Zytomierz, Ukraina

Czwartek (Thuersday), 6 października 2022r. ( wstęp wolny)
10:00 Mimi Riczi "Królowa Śniegu"- Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, Tczew
10:20 Epitetem po Metaforze " A jednak…" Dom Pomocy Społecznej, Lubuczewo
10:50 Domkowcy "Powtórka ze stworzenia"- Środowiskowy Dom Samopomocy Stowarzyszenia na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego, Tczew
11:10 Plastic Drama Theatre "Modlitwa" - Kowno, Litwa
11:30 Teatr WTZ Szansa "W starym kinie"- Warsztat Terapii Zajęciowej, Białogard
11:50 Teatr Niepełnosprawnych z Dzięciołówki "Czy znasz Pana Monet" Dom Gościnny w Dzięciołówce
12:10 Aitvaras "Jurata i Kastitis" Raseiniai, Litwa
12:10 Teatr Studio Maska "Miłość"- Żytomierz, Ukraina

Koncert Finałowy (wstęp wolny)
16.00 Teatrzyk ze Stumilowego Lasu "Uśmiech dzieciom świata" - Przedszkole nr 3, Tczew
16:40 Wręczanie nagród




Program imprezy:
Program 2022 [.pdf 175KB]

Ramowy program imprezy:
Ramowy program 2022 [.pdf 175KB]




Projekt finansowany przez:

strona główna | BIP | zamówienia publiczne | linki | kontakt - dane adresowe
ośrodek | przedszkole | szkoła podstawowa | gimnazjum | SSPdP | ZSZ | stowarzyszenie

© Copyright 2010 Rafał Górski - Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie